انجام پایان نامه-انجام پروژه      انجام پایان نامه-انجام پروژه      انجام پایان نامه-انجام پروژه      انجام پایان نامه-انجام پروژه      انجام پایان نامه-انجام پروژه      انجام پایان نامه-انجام پروژه      انجام پایان نامه-انجام پروژه      انجام پایان نامه-انجام پروژه      انجام پایان نامه-انجام پروژه      انجام پایان نامه-انجام پروژه

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

پایان نامه

 

انجام پایان نامه مهندسی مواد ریخته گری Casting Materials Engineering

انجام پایان نامه مهندسی مواد ریخته گری Casting Materials Engineering 

انجام پایان نامه مهندسی مواد و تحلیل های نرم افزاری ازجمله فعالیت های گروه مشاوران ایران تز می باشد. مهندسی مواد جزو رشته هایی می باشد که انجام پایان نامه یا نگارش مقاله بدون دارا بودن تجربه عملی کاری کمتر امکانپذیر است و مستلزم آن است که دانشجو در شرایط آزمایشگاهی یا واقعی به انجام پژوهش خود بپردازد. رشته مهندسی مواد دارای گرایش های زیادی می باشد. در زیر به برخی گرایش هایی که گروه مشاوران ایران تز نسبت به نگارش مقاله و یا مشاوره پایان نامه در آنها همکاری می نماید اشاره شده است:

انجام پایان نامه مهندسی مواد در گرایش های زیر:

انجام پایان نامه مهندسی مواد گرایش شناسایی مواد

انجام پایان نامه مهندسی مواد گرایش شکل دهی فلزات

انجام پایان نامه مهندسی مواد گرایش حفاظت مواد

انجام پایان نامه مهندسی مواد گرایش نانو مواد

انجام پایان نامه مهندسی مواد گرایش استخراج فلزات

انجام پایان نامه مهندسی مواد گرایش ریخته گری

انجام پایان نامه مهندسی مواد گرایش جوشکاری

انتخاب موضوع و نگارش پروپوزال مهندسی مواد:

نگارش پروپوزال مهندسی مواد یکی از گام های مهم و اساسی در مراحل ابتدایی انجام پایان نامه مهندسی مواد محسوب می شود. با توجه به اینکه بسیاری از دانشجویان در نگارش پروپوزال خود دچار مشکلاتی هستند، گروه مشاوران ایران تز اقدام به ارائه مشاوره رایگان در این زمینه کرده است. برای این منظور شما می توانید با پژوهشگران  موسسه به صورت مستقیم در ارتباط بوده و سوالات تخصصی خود را در حیطه مورد نظر مطرح نمایید.

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد